KAYA & KARAKAŞ'A HOŞGELDİNİZ

HAKKIMIZDA

Kaya & Karakaş, avukatlık mesleği ilke ve kurallarına bağlı olarak, işin bizzat görülmesi esasında; müvekkillerine butik bir avukatlık hizmeti sunmakta olup, nicelik esasına göre değil; nitelik esasına göre sorumluluğunu üstleneceği işleri tercih etmektedir.

Kaya & Karakaş, yıllar içerisinde edindiği bilgi ve tecrübeyi, hukuk alanındaki somut gelişmeler bağlamında, ilkeli ve yenilikçi, kesinlikle arkaik olmayan bir anlayışla müvekkillerine kurumsal koruyucu avukatlık hizmeti ile başlayan, bilginin uyuşmazlığa uygulanması ile rasyonel ve adil bir içerik ve işleyişin ortaya konulması ile gerçekleşen bir temsil ve süreç yönetimi sağlamaktadır.

Kaya & Karakaş, müvekkilleri arasında yer alan, ulusal ve uluslar arası alanda faaliyet gösteren enerji, inşaat ve gayrimenkul, madencilik, bankacılık ve finans, otomotiv, turizm, e- ticaret, medya ve reklam sektöründe geniş bir skalada birçok özel sektör kuruluş ve yatırımcısına nitelikli hukuki danışmanlık sağlamaktadır.

En önemli ve vazgeçilmez ilkemiz; meslek etiği kapsamında sağlanan yapısal ve kurumsal devamlılık ile her aşamada değişimin ve gelişimin muhafazasını sağlamaktır.